Wstęp

Dzisiejszy wpis pokaże jak wygląda współpraca z 77L.pl na przykładzie wykonania strony internetowej lub sklepu. Jest to kilka etapów – które w zależności od złożoności projektów mogą zająć od kilkunastu minut do kilku dni. Wszystko po to – aby finalny efekt był dla Was w 💯 procentach satysfakcjonujący i odpowiadał w pełni Waszym potrzebom.

Projektowanie strony www z 77L.pl

  1. Darmowa wycena
  2. Specyfikacja klienta
  3. Wstępny projekt i szkielet strony
  4. Finalizacja i publikacja

     

Etap 1 - darmowa wycena

Każdy projekt rozpoczynamy od poznania Twoich potrzeb. Jest to zwykle krótka rozmowa gdzie poznajemy Twoją obecną sytuację i opowiadamy w czym i w jaki sposób możemy Ci pomóc. Wszystko całkowicie bezpłatne – nawet jeśli nie zdecydujesz się na współpracę teraz dowiesz się jak samodzielnie możesz zacząć działać, aby zwiększyć swoją skuteczność w sieci.Jeśli zdecydujesz się na współpracę – dla Twojej wygody i komfortu przygotujemy płatność za każdy kolejny wykonany etap. Dzięki temu jeśli z jakichkolwiek powodów zechcesz zrezygnować (w co nie wierzymy 😉 ) ze współpracy możesz się łatwo wycofać bez ponoszenia dodatkowych kosztów ‘w ciemno’.

Etap 2 - specyfikacja projektu

Pierwsza rozmowa za nami – teraz czas na konkretne kroki. Na tym etapie przygotowujemy kompleksowy plan i ofertę. Stawiamy na ABSOLUTNĄ przejrzystość – dowiesz się tutaj wszystkiego – czym się zajmujemy, co pozostaje po Twojej stronie, jakie są przewidywane terminy realizacji itd.

Etap 3 - Projekt wstępny i szkielet strony

Na tym etapie otrzymujesz od nas pierwszą wstępną koncepcję Twojego zamówienia. Jest to szybki często odręczny szkic gdzie “przelewamy” na papier wszystko co ma znaleźć się w Twoim projekcie. Jeśli umówiliśmy to na etapie specyfikacji znajdziesz tutaj też kilka propozycji wizualizacji (zwykle od 5-10 – stylów do wyboru, aby jak najdokładniej trafić w Twoje oczekiwania).Po akceptacji wstępnego szkicu przechodzimy do tworzenia szkieletu strony w wersji elektronicznej – tak będzie wyglądało Twoje zamówienie. Otrzymujesz tutaj do 3 wersji stylistycznych. W wersji szkieletowej oddane już są dokładnie proporcje, rozmieszczenie i wielkość tekstów, zdjęć, marginesy, przerwy itd. Tutaj też najłatwiej wprowadzać wszystkie zmiany. Wersja szkieletowa daje też czas na przygotowanie, np. zdjęć produktu czy odpowiednich tekstów (możemy to wszystko przygotować za Ciebie!). Po wprowadzeniu wszystkich poprawek przechodzimy dalej! Etap ten zajmuje ok. 33% całego czasu potrzebnego na projekt.

Etap 4 - Finalizacja i publikacja strony

Wszystko już prawie gotowe. Teraz Twój projekt otrzymuje ostateczny kształt. Programowanie, układanie, dobranie finalnych czcionek, kolorystyki, zdjęć, przygotowanie lub uzupełnienie tekstów itp.
Jeśli projekt jest bardzo rozbudowany (i wymaga więcej czasu) – przygotowujemy tutaj stronę startową z podstawowymi informacjami i danymi kontaktowymi (landing page) oraz uruchamiamy dodatkowe usługi (np. pocztę) – abyś mógł w między czasie zająć się już kontaktem z klientami, a strona z wizytówki czy maila nie była ‘pustą białą plamą’.